• Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

file μπολερό για κοριτσάκι

20/02/2017 12:50 #272 από athensm
καλημέρα σε όλη την ομάδα! θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει οδηγίες για ένα ανοιξιάτικο μπολερο για κοριτσάκια 4 και 2 χρονών....αν υπάρχει και κάποιο σχετικό βιντεάκι θα το εκτιμούσα ....καθότι σχετικά καινούργια,,,πρώτη φορά θα κάνω....
ότι μου έχει πει η Δανάη πέτυχε!! ευχαριστώ πολύ μεσα απο την καρδιά μου!! εννοείται ότι όποιος άλλος ξέρει να μου πει έστω μια συμβουλή θα το εκτιμήσω....οτιδήποτε....η κάθε βοήθεια είτε στον υπολογισμο των ποντων είτε για οτιδήποτε είναι σημαντικό....ευχαριστώ πολύ όλους όσους βοηθήσουν! καλές δημιουργίες σε όλους και όλες!!;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

07/03/2017 11:22 #279 από athensm
η αν είναι δύσκολο για μπολεράκι για φορεματάκι καλοκαιρινο αν υπάρχει κάτι σχετικό για 2 η 4 χρονών....ευχαριστώ πολύ!

17/03/2017 08:12 #280 από danai
Καλημέρα!
Έχω βρει αυτό το ωραίο μπολερό στο Ravelry αλλά έχει αγγλικές οδηγίες, ξέρεις να τις διαβάζεις;
Αν θες μπορούμε να το πάμε σιγά σιγά μαζί.
Οι ακόλουθοι χρήστες σε ευχαριστούν: athensm

19/03/2017 16:30 #282 από athensm
Ευχαριστώ πολύ Δανάη!!αν χρειαστώ θα σου πω...πιστεύω θα τα καταφέρω.....

04/12/2017 20:46 #300 από Lori
Γεια και απο εμένα,
σαν αρχάρια ψάχνω να κάνω κάτι που θα μου άρεσε να φοράω ,αφού υπάρχουν πάρα πολλά να κάνεις!!! Είδα για μπολερό και κοιτάω παράλληλα σχέδια για Πόντσο ,ζακέτες (απλές πάντα), ημίσκουφο / κορδέλα + σκουφόκασκολ για κεφάλι,κλπ .Όμως διαπιστώνω πως δεν βρίσκει εύκολα κανείς οδηγίες και μάλλον λογικό!!Έχετε μήπως φτιάξει κάτι από τα παραπάνω;; ή να μου πείτε και εμένα σελίδες σχετικές όπου θα μπορώ να πάρω οδηγίες,ακόμα και γερμανικά.
Αν δεν κάνει κόπο,και πάλι ευχαριστώ!!!

Υ.Γ.: δύσκολο να καταλήξεις τι θα κάνεις με τόσα που υπάρχουνε....

10/12/2017 14:41 #303 από danai
Καλησπέρα Lori!

Υπάρχει ένα site που ονομάζεται Ravelry.com, σε αυτό το site λοιπόν είναι καταχωρημένα σχεδόν όλα τα πατρόν που κυκλοφορούν στην αγορά, βρίσκεις πατρόν που έχουν δημοσιευθεί σε περιοδικά αλλά βρίσκεις και άλλα που είναι διαδικτυακά σε άλλα sites. Γενικά όμως το Ravelry είναι η καλύτερη βάση για να ψάξεις αυτό που θες, είτε θα το βρεις αυτούσιο εκεί, κατεβάζοντας το σε pdf μορφή είτε θα βρεις σύνδεσμο με την πηγή του πατρόν. Πολλά είναι με πληρωμή και πολλά χωρίς.
Αξίζει τον κόπο να εγγραφείς, αφού κάνεις την εγγραφή σου εκεί, πάτε εδώ πάνω www.ravelry.com/patterns/search#sort=best&query= για να ξεκινήσεις την αναζήτηση. Τα κριτήρια αναζήτησης τα συμπληρώνεις στην αριστερή στήλη και δεξιά σου βγάζει τα αποτελέσματα!

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.243 δευτερόλεπτα

Μαθήματα πλεξίματος

Προκειμένου να σας παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο, αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies.
Παρακαλούμε να διαβάσετε τις Πολιτικές απορρήτου του site μας καθώς και τους όρους και προϋποθέσεις